Radio Caramba|
Woensdag - februari 12, 2020
6:06 pm
|
Bereikte mensen:4588
|A+ | a-
Radio Caramba nu ook op JUKE
Radio Caramba is vanaf nu ook te beluisteren in JUKE. De JUKE-gebruiker kon al luisteren naar alle grote Nederlandse radiostations zoals 538, Radio 10, Sky Radio, Radio Veronica en naar meer dan twintig themakanalen. Daar wordt nu Radio Caramba aan toegevoegd.
Jon Hilbrants, general manager van JUKE: "Onze ambitie is uiteindelijk om alle Nederlandse radiozenders toe te voegen aan JUKE. Na 538, Radio 10, Sky Radio en Radio Veronica zetten we met het plaatsen van Radio Caramba weer een mooie stap in die richting."
JUKE is een radio- en muziekstreamingdienst van Talpa Radio en MediaMarkt. JUKE combineert radiostations met persoonlijke playlists en de keuze uit meer dan 45 miljoen nummers die on-demand beschikbaar zijn.
Radio Caramba is sinds 2007 actief als
feestradio met 24 uur per dag feest- en apresskimuziek. Radio Caramba is
de perfecte mix tussen RadioNL en Slam!FM.